Chcete vypadat mladší?

Zboží

První známky stárnutí na pokožce objevujeme zhruba okolo třicátého roku. Objevují se první jemné vrásky, a to nejčastěji okolo očí a na čele. Pokud se tomu chcete vyhnout, je potřeba si hlídat mimiku obličeje a moc to s ní nepřehánět. Jasně, asi z nás nebude gumová maska bez emocí, a chceme se moct zasmát i zamračit. Ale nemusíme krabatit čelo, kde se tvoří opravdu hodně hlubokých vrásek. Hlídejte si to, a máte zčásti vyhráno.

mladá pokožka

Dalším krokem k mladšímu vzhledu je péče o vzhled pomocí potravinových doplňků. Ve stravě nepřijmeme všechny vitamíny a minerály, které naše tělo potřebuje nejen ke svému mladistvému vzhledu, ale také ke správnému fungování. Většina lidí asi zná vitamín D, C a třeba hořčík nebo železo, ale na kolagen si vzpomene málokdo. Přitom je to právě kolagen, který je zodpovědný za náš vzhled i zdraví kloubů.

Stáří může přinést artrózu
Artróza je degenerativní onemocnění kloubů, nejčastěji dolních končetin, při kterých se netvoří chrupavka. Klouby třou o sebe a každý pohyb velmi bolí. Proto se klouby v seniorském věku často mění. Pokud ale budete striktně dbát na to, abyste vyživovali svoje klouby, můžete se takovémuto scénáři vyhnout. Řešením značné řady problémů je právě kolagen. Ideálním řešením užívání je tekutý kolagen, který si připravíte doma smícháním kolagenového prášku s vodou.

kolagen prášek

Musíte najít kvalitní kolagen
Kolagen dnes najdete všude, ale který je ten skutečně kvalitní? Orca collagen má svoje složení i účinky podloženy vědeckými studiemi, které si můžete přečíst na webu. Tento kolagen je jeden z nejkvalitnějších, protože je vyroben z mořských ryb a dokáže vám pomoct s přirozeným úbytkem kolagenu ve vašem těle. Vyberte si správný kolagen a začněte řešit svůj zdravotní stav co nejdřív, ideálně okolo třicátého roku. Právě tehdy se kolagen začíná z našeho těla pomalu vytrácet.

Related Post