Co za vás udělá hodinový manžel

Business

Svobodných a rozvedených žen či dokonce matek samoživitelek je v České republice celá řada a každá z nich se potýká s jedním zásadním problémem – v domácnosti schází šikovná mužská ruka, co by vyměnila těsnění u vodovodního kohoutku, připevnila na zeď zrcadlo, vymalovala předsíň a nainstalovala nové svítidlo do koupelny. Některé ženy jsou sice technicky zdatné a zvládají i typické mužské profese, ale takových zas není tolik a navíc ženské tělo není přizpůsobeno některým situacím, například přenášení těžkých břemen nad 15 kg.

tři vrtáky

Možná, že i toto bylo důvodem, proč se na trhu práce začal objevovat nový fenomén moderní doby – hodinový manžel v Pardubicích. Přiznáme se, že samotný název této činnosti v sobě může ukrývat více významů, a jestliže se domníváte, že jde o služby erotického charakteru, pak se samozřejmě mýlíte. Hodinový manžel tentokrát zastává funkci manžela v domácnosti po té praktické stránce. Ženy (a nejen ženy) si jej mohou kdykoli objednat na pracovní činnosti spojené s běžným chodem domácnosti, z nichž některé jsme zde již vyjmenovali v úvodním odstavci.

stropní svítidla

Montáž nábytku – koupili jste si nový nábytek a dovezli vám jej v papírových krabicích jako skládačku? Toto je běžný postup výrobců nábytku a ti také předpokládají, že si jej sestavíte sami. Třeba s pomocí hodinového manžela.

Koberec – položit na podlahu koberec, aby to vypadalo k světu, není jen tak. Je nutné dodržet přesný pracovní postup a znát některé „fígle“, a ty obvykle hodinoví manželé znají.

Svítidla – hodinového manžela můžete požádat i o méně náročné elektrikářské práce, na které není zapotřebí certifikát a patřičné oprávnění. Například na montáž lustru v obýváku.

Malování bytu – ženy obvykle zvládají vymalovat svépomocí byt, ale mnohem obtížnější je to tehdy, pokud se musí odstranit stará malba. Tehdy už je práce náročnější a vyžaduje i větší fyzickou zdatnost.

Vrtání do zdi – pro většinu žen je vrtání příklepovou vrtačkou něčím naprosto nezvladatelným, někdy je zapotřebí na vrták pořádně přitlačit, ale zároveň jej neutavit, a to šikovný řemeslník lehce zvládne.

Related Post