Idol vs realita

Muži

Dalo by se říct, že skoro každá žena, má svůj vysněný idol. Může, který splňuje její dokonalé představy, povolující menší nedostatky.  Inteligentního fešáka, s příjemným hlasem, který má rozum, na správném místě. Sebejistého partnera, s velkým srdcem. Gentlemana, podávají pomocnou ruku tehdy, kdy je zapotřebí. Usměvavý chlapík. Měl by vlastnit peněženku, která neuteče, při každém pohledu ženy. Sexy milovníka, který to s ní pořádně roztočí.

 

male-3137044_960_720

No není tohle nádherná? Co bychom daly, za takový dáreček, s mašlí kolem krku.

Byla by to poměrně dost přehnaná telenovela, nemyslíte?

Tak ženy! Sundáme růžové brýle, přestaneme létat, a vracíme se zpět na zem. On možná existuje DOKONALÝ/pan BOŽSKÝ. Jenže, já ho viděla jen v seriálu SEX VE MĚSTĚ. A pokud takový muž existuje, dávno si ho ochočila jistá Gertrud, neznámého původu.

Tak co dámy? Jaký je Váš vysněný idol?
Mám pro Vás rozuzlení. První, nás utvrdí v tom, že takový muž existuje. To druhé, nás vyvede z omylu, a realita posílá facku.

IDOL VS. REALITA

1. Voňavý a upravený krasavec, za kterého se nemusíme stydět

  •  Zapáchající muž, chlupatý od hlavy až k patě, který na sebe hodí roztrhané tepláky, protože  si myslí, že jsou ještě dobré. To asi nebude úplně in.

2. Svalnatý hezoun, co nás vezme na procházku do lesa

  •  Buchty tak trošku jinak?! Co miluje sport, jménem POHOVKA.

3. Galantní fešák, s okouzlujícím chováním ve společnosti, co je pozorný k ženám

  •  Nevychovaný hulvát, který nám zabouchne dveře před nosem.

4. Věrný hřebec, kterému postačí jedná žena

 •  Neurvalý záletník, otáčí se za každým zadkem, který leze že sukně.

5. Zábavný borec, který nezkazí legraci

 •  Nudný jedinec, co se snaží bavit druhé, končí jako šašek.

6. Pořádný vůči domácnosti

 •  Kde se svlékne, tam to zůstane ležet. Fusky a trencle, hozené na zemi.

7. Vyrovnaný muž s klidnou hlavou

 •  Vztekloun, který nemá na stole oběd, přesně ve dvanáct.

8. Romantik, přinášející květiny, rozdávající polibky

 •  Týpek, co zastává názor, že květina uvadne, občas pusa, aby se neřeklo.

 

 

 

male-5472475_960_720

Nedá se říct, že by mohl existovat bezchybný muž, na kterém by jsme nenašly nějakou chybu. Nejlepší variantou je, slevit ze svých nároků. Ale, určitě nechceme mít doma chlapa, na kterého se nedá spolehnout, je vzteklý, sobecký. Ufňukánka, co se uráží, a běží za maminkou. Flákače, za kterého musíme makat, protože se mu nechce. Věčně nespokojeného chlápka, plného negativ. Chytráka, který si hraje na někoho, kým není. Prasátko, co si krkne, a pustí pšouk na veřejnosti.

Zřejmě jsme z pohádkou u konce. Zjištění z tohoto článku je, zaměřit se na to nejdůležitější. A co uděláme, když nedostatky vidíme, a vidět je nechceme? Zalepíme oči páskou, nalijeme si sklenku vína, můžeme snít.

 

V dnešní realitě dávejte přednost těm, co to mají uvnitř v pořádku. To co je na povrchu, je pouze obal, který se kdykoliv může změnit.

Related Post