Konečně máme bazén

Dům a zahrada

Když jsem byla malé dítě, tak jsem hodně toužila po bazénu. Sice jsme měli doma takový malý nafukovací bazének, ale mě to spíše přišlo, že je to pro malá batolata anebo mimina. Já jsem chtěla nějaké lepší bazén, která který měla moje sestřenice. A sestřenice měla opravdu krásný bazén, který sice byl nadzemní, ale byl dokonalý. A zatímco moje sousedka zase měla krásný bazén, který byl do země. Vůbec jsem nevěděla, jaký v tom je rozdíl, ale bylo mi to jedno. Vždyť je to bazén jako bazén, ne? Akorát byl rozdíl v ceně. Jako dítě mě to ale vůbec nezajímalo, Jaký bazén, co a kolik stojí. Já jsem prostě chtěla kvalitní bazén a bylo mi jedno, jestli to bude bazén do země anebo bazén nadzemní.

Přítel je dobrý plavec.

Jenomže moji rodiče mi stále vůbec žádný bazén nechtěli pořídit. Rodiče říkali, že bazén je opravdu hodně drahý a na provoz taky nevyjde levně. Že bych do toho bazénu musela dávat pravidelně čistou vodu a dále ho udržovat. Chápu, ale rodičům se asi moc nechtělo. Jenomže když jsem rodičům řekla, že u bazénu stačí dát chlorovou tabletu anebo pískovou filtraci, tak stejně s tím nesouhlasili.

Jsem opalovací typ.

A říkali, že i tak provoz bazénu bude velmi drahý. A že taky bude stát spoustu času. Já sice chápu, že bazén taky stojí nějaký čas na údržbu, ale to je přece logické. Bazén do země Bazenygluc.cz a jsem měla až asi po šesti letech. A to tehdy, když si otec našel lepší práci, která byla lépe placená. Bazén do země jsem si vybrala já, to by bylo v té době asi jedenáct let. A byla jsem ráda, že už konečně máme bazén. A sice to bylo pozdě, ale nakonec jsem uznala, že když rodiče neměli na to peníze, tak logicky přeci nemůžou ani nic koupit. Hlavní je, že bazén už jsme tehdy měli. Sice jsem už byla starší, ale stále je lepší později, než nikdy. Nyní jsem dospělá a příští rok máme s přítelem v plánu si koupit bazén náš vlastní.

Related Post