Půjčovna dodávek

Business

Ať už chceme nebo ne, někdy se ocitneme v situaci, kdy si říkáme, že by bylo zapotřebí většího auta. Pokud se v takové tísni ocitnete, není nic lehčího než oslovit profesionální firmu, která se pronájmem zabývá. půjčuje dodávky na krátkodobé, či dlouhodobé pronájmy s možností zapůjčení i přívěsného vozíku do 750 kg.

dodávky

Pokud se tedy chystáte na stěhování, nebo jen chcete vyrazit s rodinou a přáteli na prodloužený víkend na hory, neváhejte a pronajměte si dodávku. Nejen, že si nebudete dělat hlavu s tím, kam všechny věci dát, ale zaručeně se nikdo nebude mačkat a každý bude mít své pohodlí.

Ve vozovém parku je výběr hned několik dodávek, které firma nabízí. Všechny dodávky jsou ve skvělém stavu a vždy podléhají pravidelnému servisu. Tudíž pokud se potřebujete přestěhovat do nového domu, či bytu, je toto ta pravá volba. Výhodou je také pronájem přívěsného vozíku do 750 kg, který Vám zaručeně ušetří práci.

Půjčovna dodávek drží nejnižší ceny v Praze a zakládá si na spokojenosti zákazníků. Dodávky i přívěsy jsou vždy v naprosté čistotě, s tím, že jsou vždy plné nádrže. Mezi výhody také patří parkování přímo v místě půjčení, takže se nemusíte bát odcizení vozidla. Pokud si na samotné řízení netroufáte, je tu možnost zajištění profesionálního řidiče. Každý automobil má havarijní pojištění s asistencí a zákonné pojištění. Pokud byste chtěli dodávku dovést na určité místo v okolí půjčovny, určitě v tom není žádný problém. Po domluvě Vás vyzvedneme a dopravíme kamkoliv v okolí půjčovny.

dodávky

Mezi další výhody patří vypůjčení příslušenství zdarma, jako jsou popruhy, navigace, stěhovací popruhy, či rudl. Na řízení všech dodávek, které firma pronajímá stačí pouze řidičský průkaz skupiny B. Proto neváhejte a zkuste vyzkoušet tuto osvědčenou firmu, zaručeně se Vám tyto služby zalíbí a budete je i nadále využívat.

Related Post