Vypínače unica mají svůj styl

Zboží

Zkrátka patří do našich bytů, pracoven a dílen, bez nich se neobejdeme, alespoň prozatím, než se technologie opět vyvine k nějakému jinému výrobku. V podstatě bez nich si zatím v místnosti neposvítíme. Jsou nedílnou funkční, ale i také vzhledovou součástí každého prostoru. Zapojují elektrické zařízení do oběhu. V podstatě se od sebe liší rámečky, designem, barvou, kryty, ale i provedením. Dají se prakticky umístit kamkoliv, kde je to nezbytně nutné. Podle toho můžeme instalovat jednoduché nebo dvojité provedení, na schodiště, chodby a prakticky všude tam, kde při vcházení budeme potřebovat světlo na dotek. Vypínače unica nabízí ještě něco navíc a to jsou jejich modulární strojky, jsou jednotné, tudíž práce s nimi je velmi jednoduchá a praktická.
světlo v koupelně

Rozdělení funkčnosti:

Jednoduchý – využijeme v případě, že chceme ovládat světlo z jednoho místa prostoru.

Střídavý – zde ho velmi dobře uplatníme v místnostech, které budou průchozí nebo je lze využít na chodbách. Na jedné straně rozsvítíme a na druhé zhasneme. Velmi praktické uvedení do provozu, jelikož jinak bychom se museli vracet zpět na začátek a po tmě přejít celou místnost, než bychom si mohli opět rozsvítit.
vypínače ilustrace

Křížový – ideální pomocník na schodiště. Jen si vezměte tu možnost, že vstoupíte na schodiště a někde uprostřed zhasne. Stojíte ve tmě a tápete co dál. Ještě je úplně nejlepší, když vypínače mají světelné kontrolky, protože to působí jako magnet a hlavně pokyn k mozku, že tak se musíme dostat, protože to po zmáčknutí nám zase přivede světlo na cestu. Tudíž křížový se dá ovládat z více úseků.
vypínač klasický

Lustrový – to pro změnu zvládne ovládat dvě světla z jednoho místa. Můžeme rozsvítit hlavní velké světlo, ale i další různá svítidla.

Výběr a možností existuje velmi mnoho a výhodou této řady vypínačů je, že si skutečně můžeme vybrat nejen funkčnost zapojení, jak je potřeba, ale i design, který bude nejlépe vyhovovat do našich místností a prostorů.

Related Post