Betonový plot je nejlepší řešení

Nezařazené

Jestliže máte kolem domu plot, který už drží jenom silou vůle, tak udělejte rázný krom a vyměňte ho. Nikdo se přece nechce dívat na plot, který vezme první větší vítr, nebo vichřice. V dnešní době je nejoblíbenější volbou betonový plot, který vydrží dlouhé roky bez jakéhokoliv starání. Firma betonové ploty Lanškroun se vám postará jak o dodání plotu, tak o jeho kompletní realizaci.

Plot

Na světě existuje nespočet druhů plotů a výplní, které můžete využít. Pokud se však rozhodujete o novém plotu, je dobré si o každém druhu zjistit základní informace. Každý plot je totiž jiný a každý má své kladné a záporné stránky. V dnešní době jsou však tři druhy, které jsou nejrozšířenější jak u nás tak v zahraničí. Mezi tyto tři druhy patří plot betonový, pletivový a také dřevěný.

Dřevěný plot je jedna ze starších možností, dnes se spíše využívá dřevo na výplně plotu. Ovšem dřevěné ploty nejsou nikterak drahý a jejich realizace je poměrně rychlá. Nevýhodou však je, že plot se musí neustále ošetřovat, aby vydržel dlouhé roky. Tudíž za něho během roku vyhazuje jak peníze, tak Váš drahocenný čas.

Plot (3)

Plot pletivový je nejspíše nejrozšířenější variantou. Plot je celkem rychle nainstalovaný a jeho cena je průměrná. Nevýhodou tohoto plotu je jeho průhlednost na Váš pozemek. Tento problém se dá však vyřešit kari sítěmi, nebo zeleným porostem za plotem. Tento plot se však nemusí nikterak moc ošetřovat a vydrží dlouhé roky.

Pokud zvolíte volbu betonového plotu, tak můžete počítat se 100% soukromí a také povětrnostní a protihlukovou bariérou. Jeho instalace je rychlá, snadná a nepotřebujete ani žádné stavební povolení. Mimo to může výška plotu dosahovat až 3 metry a jeho ošetřování je minimální. Jedinou nevýhodou je vyšší cena, která je však vykoupena mnoha plusovými vlastnostmi oproti ostatním plotům.

Proto pokud chcete nový plot okolo svého domu, tak vsaďte na betonovou variantu. Zaručeně toho nebudete litovat a plot Vám vydrží dlouhé roky.

Related Post