Mikulov vás vítá s otevřenou náručí

Business

Je nejvyšší čas si naplánovat letní dovolenou, než bude pozdě a všechny dostupné termíny ubytování budou rozebrány. Protože to vypadá, že letošní dovolenou už budeme moci strávit v příjemném prostředí bez roušek a nouzových opatření. Vydejte se do lůna Mikulova, kde vás uvítá báječné ubytování Mikulov Mikulov.galant.cz. Hostitelé jsou na vaši návštěvu již připraveni a po měsících bez hostů vás netrpělivě očekávají.

Mikulov střechy

Ale nemyslete si, že během doby, kdy byly hotely a ubytovací penziony zavřené z důvodu vládních nařízení, že majitelé zaháleli! Nikoliv, průběžně zvelebovali ubytovací prostory, mohli je v případě možností dovybavit novým nábytkem, moderními a stylovými doplňky, které zpříjemňují hostům pobyt. A právě to vás očekává v hotelu v Mikulově, kde vám nabídnou kromě luxusního ubytování v klidu a soukromí i wellness procedury, které prostě patří k nabídce hotelových zařízení. Opravujeme. Měly by patřit, ale ne všechna ubytovací zařízení jimi disponují. Zde můžete být v naprostém klidu. Nejen, že se o vás postarají úžasně, co se týká stravování, ale i co se týká vašeho duševního rozpoložení.

svatý kopeček

Jen si představte, že dovolenou strávíte je pár kroků od historického srdce Mikulova s výhledem na nádhernou lokalitu přírodní rezervace Svatého Kopečku, který se nachází na jednom z kopců Pavlovských vrchů a je na ně nádherný pohled. Natož, když se na něj vypravíte po pěkně upravené Křížové cestě a shlédnete z jeho vršku překrásné prostředí Pálavy. Uvidíte mikulovské červené střechy domků, které nádherně lemují město. Svatý kopeček sám o sobě je velmi vyhledávaným turistickým cílem a vykládá se, že se jedná přímo o magické místo. Nenechte si ujít proto jeho návštěvu. A po cestě zpět zakotvíte v hotelu, kde ochutnáte lahůdky z vynikající gastronomie, připijete si pivem z vlastního pivovaru a podvečerní hodinku můžete strávit ve vířivce na střeše hotelu s báječným výhledem na noční město. Co si více přát, než navštívit Mikulov …

Related Post