Bloggerky vydělávají, ale i inspirují

Nezařazené

Každá mladá žena potřebuje ikonu, ve které by se viděla a mohla se dle jejího života tak trochu svést v tom módním a online světe o něco snadněji. Jsou to obzvláště mladé ženy, které chtějí být za každou cenu dokonalým obrazem toho, co se dnes nosí a je opravdu „in“. Z toho důvodu se poměrně hodně daří mladým „bloggerkám“, které jim pomáhají v tom, aby zapadly a šli ruka v ruce s aktuálními trendy.
blogger o přestávce.jpg

Peníze mají díky obdivovatelům a tomu, že jsou originální

V dnešní online době je velmi výhodné pohybovat se v těchto lokalitách, kdy se díky internetu snažíte ostatním ukázat, co je hodně trendy, řešit problémy, které se týkají většiny a poskytnout rady, které s nimi souvisí. Být nejen módní ale i „lifestylovou bloggerkou“ se vám vyplatí, pokud máte přehled o tom, co trápí většinu žen a originální způsob toho, jak se s tím popasovat. Je totiž nesmírně důležité, aby váš obsah blogu a jeho sdělení nebylo stejného zaměření jako u známé a lepší konkurence.
žena s laptopem.jpg

Spojte ho s youtube a přidá vám to na „slávě“

Jestli jste se i přes velký rozsah bloggerek rozhodla vstoupit do tohoto světa těžké dřiny a spousty práce, musíte nabídnout čtenářům něco, co jich od vašich stránek už jen tak nevzdálí. Dobrým způsobem, jak zapůsobit na lidi je i to, že se jim více otevřete a odhalíte detaily z vašeho soukromí a života pomocí videa. Na váš blog tedy můžete zakomponovat váš youtube kanál, který bude doplňkový, a tak trochu jejich čtení jednou za čas ozvláštní nějakým videem.
Není všechno jen lízat med, a proto musíte počítat i s tím, že díky vaší vášní a činnosti, která je spojená s veřejným životem musíte i něco obětovat. Je to především:
soukromí,které si nenecháte jen pro sebe
detailyo vašem životě, ne vždy pozitivní
vztahové soužitíbude o něco složitější (když do vaší volnočasové aktivity zařadíte i řešení vašeho vztahu)
čas,který je dnes už vzácností (musíte počítat s tím, že efektní vizáž

Related Post