I se záznamem v registru si můžete sáhnout na pořádný balík peněz

Www

Pro všechny, pro které byla doposud klasická americká hypotéka málo vstřícná a nedosáhli na ni z důvodu záznamu v bankovním či v nebankovním registru, je zde připravena americká hypotéka bez registru, což je v tomto směru naprosto revoluční finanční produkt, neboť si jej mohou sjednat i lidé se záznamem v registru. Takoví lidé bývají zpravidla absolutně vyloučeni z možnosti vzít si půjčku, tedy alespoň pokud jde o klasické bankovní domy, takže je jistě potěší, že v nebankovní společnosti jim již nyní nestojí nic v cestě.
peníze a karta v kapse.jpg

Je to tím, že nebankovní společnosti nemají tak striktní pravidla pro přidělování půjček jako je tomu u klasických bank a mohou si tak dovolit vyjít svým klientům vstříc, což jistě potěší obě dvě strany. Nebankovní společnosti zkrátka reagují na to, jaký je skutečný život bez příkras a jací jsou skuteční lidé, kteří peníze potřebují. Takže zatímco banky nabízejí své půjčky výhodně především bohatým lidem, kteří nevědí, co s penězi, tak nebankovní společnost myslí na běžné lidi, kteří potřebují zajistit své důležité životní potřeby.
A to je ten hlavní důvod, proč v nebankovní společnosti naleznete vždy tu nejvýhodnější půjčku šitou přímo na míru vašim potřebám. Potřebujete půjčku i v případě, že máte záznam v registru? Proč ne, je zde pro vás skvělá americká hypotéka bez registru! Ovšem to ještě zdaleka není všechno.
výpočet na kalkulačce.jpg
Stejně tak můžete v situaci, kdy máte zrovna nízký příjem respektive nízké daňové přiznání využít americkou hypotéku bez dokládání příjmů anebo klidně i jiné druhy půjček, které se vám přizpůsobí. Stejně tak v nebankovní společnosti neexistuje ani žádná věková diskriminace ohledně toho, kdo si může a nemůže půjčku sjednat – žádný příliš nízký či příliš vysoký věk zde nehraje roli. Prakticky jde jen o jednu konkrétní věc, a tou je, zda máte k dispozici nemovitost, kterou se za svou půjčku zaručíte. A pakliže tomu tak je, tak vaší půjčce nestojí nic v cestě.

Related Post