Bojíte se menopauzy?

Žena

A proč? Domníváte se snad, že když přestanete menstruovat, přestanete žít? Vezměte to z té druhé stránky, z té „lepší“. Nemusíte se už nikterak chránit proti nechtěnému početí, můžete se vrhnout do nocí a dnů plných vášní bez obav z otěhotnění. Navíc už nemusíte užívat antikoncepci, neustále myslet na to, zda jste si prášek vzala, nedej bože nevzala – a běžet pro injekci! A v neposlední řadě už nemusíte hlídat zásoby menstruačních vložek a tamponů a v drogerii míjíte tyto regály už bez povšimnutí. Možná s lehkým úsměvem, cože si za ušetřený peníz koupíte a čím si uděláte radost. Využijte toho, že jste nyní už „žena bez závazků“!

ženy přítelkyně na procházce
Pravda, abyste prožívala noci plné vášně, je dobré mít k nim i partnera. Podívejte se vedle sebe. Máte muže, který vám stojí po boku v dobré i zlém, jak jste si onehdy slíbili? Máte? Tak ho obejměte a buďte mu i sobě nadále ženou. Nejste žádná chudinka. Naopak ženy začínají žít právě po padesátce a pokud vás menopauza dostihla dříve, tím lépe. Máte dost času naplánovat si, co chcete stihnout a udělat.
Menopauzou život nekončí, naopak začíná.  Ženy po padesátce tak nějak čeká i určitý předěl v životě. Mnohá rázně „řízla“ do nevyhovujícího manželství, naopak jiné se utvrdily v tom, že jsou a chtějí být i nadále šťastné po boku svého vyvoleného a s radostí chystají oslavu stříbrné svatby. Nakupují stříbrné střevíčky doplněné stříbrnou kabelkou. Popusťte uzdu své fantazii. Dopřávejte si i nadále radost, mějte radost ze života. Děti většinou již opustily rodné hnízdo a vy máte konečně čas plnit si svá přání. Oprašte své touhy z dětství, z dospívání a spolu s mužem svých snů si je začněte plnit. Jste singl? Domluvte se s kamarádkami a podnikněte bláznivý výlet do míst, kde jste ještě nebyla a sníte o něm. Třeba tam potkáte muže svých snů. Pokud o něj stojíte.
radující se žena
Prostě, milé ženy, klimakterium v dnešní době už není strašák. Je to jen další etapa života ženy. Etapa, kterou lze snadno zvládnout, když se nebudete předem strachovat.
 

Related Post