Co se můžete dozvědět o sedacích pytlích

Vztahy

Co je uvnitř

Když si koupíte nějaké exotické ovoce, které neznáte, jistě vás bude zajímat, kromě jeho vzhledu, i to, jak chutná, a co je uvnitř. Budete se určitě těšit, až se do něj poprvé zakousnete a vychutnáte si tu jedinečnou pochoutku. Totéž se vztahuje i na sedací pytle, neboť tam nás zajímá hlavně pohodlí, jak se na nich sedí nebo leží, a zda skutečně plní to, co se o nich avizuje.

modrý vak

Výplně sedacích vaků mohou být ve více variantách a prozatím nepřekonanou volbou je stále již řadu let výplň z kuliček EPS, což je expandovaný polystyren. Kuličky do výplní jsou opravdové kuličky, není to lisovaný polystyren, jaký známe z izolačních prvků pro stavebnictví. Kuličky mají stejnou velikost i hmotnost (hustotu) a proto mohou poskytnout optimální podmínky pro flexibilitu při posezení. Na sedací pytel se pak mohou posadit děti i dospělí v různých váhových kategoriích a výplň se přizpůsobí jejich tvaru těla. Podstatné je, že můžete libovolně měnit svou polohu v podstatě neustále, takže se nebudete přizpůsobovat vy nějaké pohovce nebo křeslu, ale sedací pytel https://www.beanbag.cz/ se přizpůsobí vám.

Co je na povrchu

Na výplních sedacích vaků velmi záleží, ale bez kvalitního potahu se vám kuličky vysypou při sebemenší zátěži, velmi záleží i na tom, z jakého materiálu, a jakým způsobem je ušitý. Renomovaní výrobci obvykle sází na nylon, neboť jeho struktura zaručuje vysokou pevnost v tahu, a to i v situacích, kdy jiné potahy již ztrácí své původní deklarované vlastnosti. Nylon můžete zatížit i extrémní hmotností, snese i hrubší zacházení, např. dětské skákání, odolává i drápkům domácích zvířat a některým ostřejším předmětům.

fialový vak

Značnou výhodou nylonu je také velmi široká škála barev, proto je možné vyrobit sedací vak v pastelových, velmi pestrých a výrazných barvách, což vyhovuje především dětem, ale i dospělým, kteří si dobře uvědomují význam barev v našem životě.

Related Post