Hulváti a gentlemani

Muži

Nevím jak vy, ale někdy mám na muže opravdu pěkné nervy a taky smůlu. A opravdu mi vadí, když třeba na mě muži po ulici pískají anebo na mě volají. Opravdu tohle nemám ráda. Toto chování od mužů mi přijde úplný hulvátství. Zrovna si vzpomínám na jeden případ, když jsem šla do obchodu, protože syn nechtěl udělat palačinky, Bohužel jsem ale neměla nic na to, abych je doma udělala, takže jsem se do obchodu vydala, že tam koupím pár vajíček a marmeládu. A jak jsem si, tak šla po ulici, tak tam přede mnou byli nějací zedníci a spravovali taky něco na obchodu a taky v chodníku. Asi nějaké díry. A opravdu mě urazilo, když na mě ti pánové stačily volat: Ahoj paninko, kam jdete, hodně vám to sluší. Rudla jsem vzteky a taky ponížením.  A potom zapískali takovým tím stylem, že to asi vadí snad každé ženě. A nevím jak vám, ale mě tohle opravdu hodně ponižuje. Co byste dělaly vy?

Toužím po hodném příteli.

Já sice žádného partnera nemám a jsem ráda, když se třeba někomu líbím, ale mám ráda, když mi tohle pánové říkají galantně. A ne, aby mi ihned tykali anebo nějak neslušně vykali. A já poznám tu jejich ironii a poznám, jak to muži dělají a myslí. Myslí se, že jsou vtipní, ale podle mého názoru je to jenom hulvátství a je to velmi trapné. Kdyby se pánové chovali třeba slušně a třeba mě pozvali na kávu nebo se jen usmáli, tak to samozřejmě beru.

Mám ráda gentlemany.

Ale nějaké nevkusné a neslušné pískání, tak to se mi tedy vůbec nelíbí a pochybuji, že si to bude líbit i ostatním ženám. Jak třeba například reagujete vy, když se vám něco od mužů nelíbí? Nebo se vám to vůbec nestává. Znám pár žen, že to mají rády. Myslí si, že jsou pak něco víc, ale ve většině případů to muži myslí zcela ironicky a je to opravdu velmi smutné. Jednou jsem na to četla i průzkum, že tohle pískání dělníků a zedníků je pro devadesát žen zcela trapné. 

Related Post