Letní přikrývka vám pomůže spát

Zboží

I v našem podnebí letní noční teploty stoupají ke 30 stupňům, a nám se tak špatně spí. V noci se potíme, bude se zpocení, máme žízeň, nemůže usnout. Zkrátka a dobře ani v noci teploty příliš neklesají, a není ničím výjimečným, že teploty reálně nejdou pod 30 stupňů, i když pocitově chladněji je. Abychom se aspoň trošku vyspali, je dobré investovat do takového ložního prádla, které je určeno speciálně pro spánek v letních měsících. Ideálním parťákem pro horké letní noci je letní přikrývka 140×200.

ložní prádlo

Bude se vám lépe spát
Jste člověk, který v zimě spí pod pořádnou peřinou, protože je mu prostě pořád zima? Pravděpodobně i vám bude v létě vedro, ale pod peřinou se létě vážně spát nedá. Většina lidí potřebuje nějakou přikrývku i v létě, a proto se hodně doporučuje nějaká letní. Ta naše je vyrobena z dutého vlákna.

Jak funguje?
Dutá vlákna použitá v této přikrývce zvyšují objem přikrývky, ale zároveň jsou vzdušná, a proto v ní lépe proudí vzduch. Jak ji jednou vyzkoušíte, už v létě nebudete chtít spát pod žádnou jinou přikrývkou či dokonce peřinou. A to možná ani v zimě. Na duté vlákno se velmi rychle zvyká, protože tělo díky tomu dokáže snadněji regulovat horko, a tak se vyspíte i v tropických nocích.

spící žena

Je vhodná pro všechny
Horkem trpí hlavně malé děti, které nemají termoregulaci na tak vysoké úrovni jako jejich rodiče. Existují i dětské přikrývky z dutého vlákna, díky kterým vaše děti zažijí příjemné noci v létě. Netrapte sebe ani svou rodinu horkem během spánku, a dopřejte si klidný noční odpočinek pod přikrývkou, která vám pomůže usnout, aniž byste usínali propocení. Vyzkoušejte snadný spánek během letních měsíců, a dopřejte si klidný a nerušený spánek.
Sháníte i další ložní prádlo? U nás seženete i polštáře, povlaky a bytový textil. Máme skladem tisíce produktů pro váš stylový a zdravý spánek.

Related Post