Kvalitní oplocení

Nezařazené

Majitelé rodinných domků mají obvykle mnohem komfortnější bydlení než obyvatelé bytů v panelových, respektive činžovních domech. Nejenže disponují mnohem větším obytným prostorem, ale ve většině případů mají také před domem zahradu, kde mohou relaxovat, pořád různé večírky nebo alespoň nechat hrát své děti. A při všech těchto činnostech je důležité, aby měli soukromí, což je relativně jednoduché na samotách nebo v menších aglomeracích. Pokud však máte domek na předměstí nebo rovnou ve městě, zvídavých pohledů různých kolemjdoucích nebo sousedů se bez kvalitního ohrazení nezbavíte. Ideální je tak celý svůj pozemek oplotit cenově výhodnými, ale velice efektivními betonovými ploty.
tepané železo
I proti zlodějům
Ploty jako takové měly vždy dva hlavní úkoly. Fungovaly jako ochranný prvek před případnými zloději a znemožňovaly ostatním pozorovat dění za plotem. Druhou funkci však mohou vykonávat jen ploty skrze které není vidět. Tedy běžné super levné ohrazení z pletiva vaše soukromí příliš neochrání, vzhledem k tomu, že je přes něj vidět jako přes sklo. Proto jsou betonové ploty, které disponují stěnami, skrze které by se mohl koukat leda Superman, velice žádané.
podání květin
Vypadají dobře
I když se ploty berou primárně jako první linie proti zlodějům a čumilům, mohou vykonávat i dekorativní funkci. To platí i o betonových verzích, které se dají pořídit v mnoha zajímavých vzhledových variantách. Chcete-li doma chránit sebe a svou rodinu, neznamená to, že musíte použít čistě praktické řešení s minimem estetických prvků. Naopak. Moderní betonové ploty vypadají k světu a mohou bez nejmenších problémů hrát i dekorativní úlohu.
plot u cesty
Cena
Cena plotů z betonu je různá. Záleží hlavně na firmě, u které si ho chcete plot pořídit. Není totiž beton jako beton. Navíc je nutné zohlednit i velikost pozemku, který budete chtít ohradit. Je logické, že plot pro větší pozemky bude stát více než ohrazení pro malou zahrádku.

Related Post