Nebankovní půjčky se bát nemusíte

Www

Máte z půjček strach? A ještě více vás děsí, že byste si měli zvolit tu nebankovní? V tom případě se obáváte naprosto zbytečně, protože v mnohých životních situacích může být právě nebankovní hypotéka tou nejlepší možnou volbou.
Je pravda, že nejlepší je, pokud si peníze půjčovat nemusíte. Pokud máte dostatečné úspory, takže pokryjí všechny vaše plány a potřeby, anebo máte vysoký plat, takže se v životě nemusíte příliš omezovat. Jenže i když člověk myslí na zadní kolečka a spoří, co může, tak se mu může snadno přihodit, že se bez půjčky zkrátka neobejde – třeba při dlouhodobé pracovní neschopnosti, ať už na ni dojde z libovolných důvodů.

čas jsou peníze

Život zkrátka není peříčko a dokáže nepříjemně překvapit, přitom si rozhodně nevybírá. Takže ať už si o půjčkách myslíte cokoli, může se snadno stát, že si ji budete muset sjednat právě vy.

A stát se může klidně i to, že se jedna dvě ocitnete v takové situaci, kdy se k vám v každé bance obrátí zády. Aby se něco takového stalo, nemusíte podniknout nic speciálního. Stačí, když se opozdí třeba vaše platba za energie, za telefon anebo na zdravotním a sociálním pojištění a záznam v registru je rázem na světě. A takový záznam v registru mnohé dveře zavírá, třeba ty od bankovního sejfu, a to se nezněmí, dokud záznam nezmizí – mnohdy až za několik let.

Jestliže do té doby budete potřebovat půjčku, budete se muset obrátit na důvěryhodnou nebankovní společnost. Vždyť i nebankovní hypotéka může být výhodná a přijde vám vhod!

kalkulačka

A pokud váš záznam v registru není nijak významný, a nemáte ani jiné velké potíže, můžete získat půjčku s docela příjemným úrokem, skoro tak jako v bance. A také s výhodnou dlouhou dobou splatnosti, bez poplatků předem.
Počítejte pouze s tím, že se za nebankovní hypotéku musíte zaručit nemovitostí. Zvolit můžete jakoukoli od garáže přes chatu až po rodinnou vilu. Platí, že čím hodnotnější nemovitost zvolíte, tím více peněz si můžete půjčit.

Related Post