Léčivý potenciál erotických masáží

Business

Říká se, že kdo se nevyhýbá sexu anebo alespoň masturbuje pravidelně každý den, žije spokojenějším a klidnějším životem, bývá méně nemocný a může se dožít i vyššího věku. Je to samozřejmě logické, potvrdí vám to kdejaký lékař na základě pozitivního vlivu na krevní oběh, nervovou soustavu a dokonce i trávení potravy a regeneraci tkání.

Pozitivní potenciál na naše zdraví mají i erotické masáže a my bychom chtěli tentokrát vyzdvihnout vliv působení energie lidské aury, kterou lze tímto způsobem efektivně léčit.

dívka s květinou

Někteří lidé nadaní léčitelskými schopnostmi dokážou vnímat za jistých okolností i barvy lidské aury a tím pádem také diagnostikovat problém na fyzické (tělesné) úrovni. Mohou také léčit tím, že odstraňují energetické bloky, které člověk nasbíral v průběhu života z různých negativních vzorců chování a uložil je do podvědomí.

Profesionálně prováděné erotické masáže Praha jsou jedním z prostředků, jak uvolnit tyto blokády velmi efektivně. V přírodě je to totiž šikovně zařízeno tak, že nejsilnější účinek na naši psychiku, radost, uvolnění a relaxaci má hlavně tělesný dotek, hlazení a mazlení a teprve pak samotný sexuální styk nebo klasické masáže sportovního charakteru.

nahá dívka

Když se nad tím zamyslíte více do hloubky, možná vás napadne, jak účinný prostředek k navození pohody a klidu je objetí maminky s dítětem, držení dítěte za ruku, posezení ratolesti na klíně či usnutí v maminčině objetí. Pozitivní vliv tělesných doteků si také snadno ověříte, když vám kočka hupsne na klín, nebo se těsně vedle vás stulí váš pes.

Proč si tedy nedopřát rozkoš a orgasmické vyvrcholení a zároveň léčbu pochroumané aury důkladně provedenou, s citem a porozuměním vedenou erotickou masáž? Máte na výběr z několika technik, z nichž ty nejúčinnější jsou body-to body, lap dance a hlazení ploskami chodidel spojené s praktikou footjob.

Related Post