Máme se rádi, ale nežijeme spolu

Vztahy

V dnešním moderním světě získává na oblíbenosti volný vztah dvou lidí, tzv. mingles. Partneři spolu žijí, ale nebydlí spolu.
Jako vždy to má své výhody a nevýhody. Prakticky se vídáte ve dnech, na kterých se domluvíte, máte s kým jít do kina, na koncerty, do divadla, nemusíte shánět tanečníka na ples. Stejně tak si můžete naplánovat jeden den v týdnu, který budete věnovat sexu. Doma ve vašem bytě vám nikdo nedělá nepořádek, nesbíráte po bytě rozházené ponožky, v botníku se nehromadí zašpiněné boty, nikde po bytě se nepovalují kousky oblečení a hlavně – máte svůj zlatý klid.
partneři se drží za ruce
Můžete přijít domů v kteroukoliv noční hodinu a nikdo na vás nečíhá za dveřmi se spoustou výčitek. Stejně tak se můžete věnovat studiu, zájmovým kurzům a trávit čas tak, jak vy si přejete. Nikdo vám do vašeho volného času nemluví, nevytáčí vás neustálými otázkami, kam jdete, kdy přijdete, co bude k večeři.
Spát jdete kdy vy chcete a nebudí vás ze spaní partnerovo chrápání. Po nikom nemusíte neustále uklízet, natož se někomu zpovídat, jak to, že není uklizeno. Upřímně – vy sami si nepořádek záměrně neuděláte, takže máte i více času na ostatní věci, které vás baví a které s chutí a radostí provozujete. Předpokladem toho všeho ale je, že máte děti odrostlé a nemusíte řešit jejich výchovu a problémy spojené s rozděleným bydlením – u koho budou děti bydlet atp.
rozhádaní manželé
Dlouholetý vztah partnerů, kteří na sebe mohou být i alergičtí, protože se neumějí vypořádat s nedostatky toho druhého, které jim čím dál tím víc vadí – může mingles i zachránit. Manželé si od sebe odpočinou a navštěvují se pár dnů v týdnu a mezi tím se věnují tomu, co je baví a zajímá. Častá jsou manželství, kdy jeden tráví život na chalupě, protože dává přednost venkovu a druhý z partnerů je vysloveně „městský“ a užívá si kultury, které nabízí město. A střídavě se třeba na víkend navštěvují. Musí to ale vyhovovat oběma.

Related Post