Mobilní dům ve formě dřevostavby

Dům a zahrada

Sháníte vlastní bydlení? Líbila by se Vám představa vlastního domku? Představa je to krásná, ale mnohdy nereálná, protože tušíme, že bohužel na to nebude mít dostatek financí. Jak je to ve skutečnosti? Vlastní dům mít můžete a dokonce k tomu nejsou potřeba ani desítky milionů. Chtěli byste něco, jako je dřevostavba? V tom případě může být tím pravým mobilní dřevostavba.

vesnička, lesy

Mobilní domy jsou v poslední době velkým hitem. Vypadají navenek jako klasické domy, můžete je dokonce nechat zkolaudovat a bydlet v nich celoročně. Mají nízké náklady na bydlení, jsou příjemné, malé a útulné. Zároveň však obsahují všechno, co najdete v běžném malém bytě. Vybaveny jsou velice moderně, například kuchyně s moderními spotřebiči, obývací pokoj, ložnice, koupelna a záchod. Dodávají se buďto vybavené nebo nevybavené, dle Vašich priorit.

Pořídit si je můžete ze skladových zásob nebo si objekt nechat vyrobit na zakázku. V případě, že si necháte dům vyrobit, můžete si říct dokonce některé parametry, které byste chtěli poupravit. Jejich pořizovací cena je velice nízká, takže na ni dosáhne téměř každý. Kdo náhodou nemá dostatek našetřených financí, tomu pomůžeme s financováním a zajistíme půjčku s nízkou úrokovou sazbou. Pak jenom budete platit měsíční splátky po dohodnutou dobu přesně tak, jako u každé jiné půjčky.

zima, domy

Dřevostavby vypadají krásně a jsou ze dřeva, odtud samozřejmě pochází jejich název. I mobilní dům může mít podobu dřevostavby. Můžete si přát venkovní obložení z pravého voňavého přírodního smrku, borovice, jedle nebo modřínu i vnitřní obložení můžete volit dřevěné.

Už dávno neplatí, že by dřevostavby neměly dlouhou životnost. Můžeme potvrdit, že mají stejnou životnost jako jakékoliv jiné stavby. V dnešní době je stavíme ze stejného základu, přičemž na obložení a mnoho dalších doplňků se používá právě čisté dřevo.

Celoroční dřevostavby jsou však stále zateplovány speciální technologií PUR pěny, což zajistí nízké měsíční náklady a také teploučko i v zimě.

Related Post