Ušetří vám hodně místa

Zboží

Pokud se vám zdá, že už u vás doma není k hnutí, je určitě nejlepší čas s tím začít něco dělat. Dobrým a cenově výhodným způsobem je třeba výměna nábytku.

Ušetří vám hodně místa

Vzhledem k tomu, že ceny bytů jsou dnes opravdu hodně našponované, jsou mnozí lidé nuceni buďto bydlet v podnájmech, případně si pořizovat menší byty či dokonce garsonky. A ty nejsou zrovna pověstné svou velikostí. Na tak malém prostoru se dá pohodlně žít pouze jednotlivci, případně páru. Ovšem i to už je na hraně. Pokud chcete mít v budoucnu třeba děti, budete se buďto muset přestěhovat do většího nebo stávající obydlí nějakým způsobem rozšířit.

Skříň v ložnici

Stavební úpravy v naprosté většině případů samozřejmě nedávají žádný smysl, a i kdyby ano, bylo by to drahé. Chce to něco mnohem efektivnějšího a zároveň cenově zajímavějšího. Dobrým způsobem, jak alespoň trochu zvětšit velikost obytné plochy v bytě je koupě vestavěných skříní na míru Sten-skrine.cz.

Jak to funguje?

Na to je jednoduchá otázka, funguje to dobře. Ale vy se asi chcete dozvědět, jak koupí nového nábytku získáte další místo k bydlení. Inu jednoduše, prostě jen stávající skříně vyhodíte a nahradíte je těmi vestavěnými. Rozdíl mezi nimi nemusí být na první pohled markantní, ale v konečném důsledku je obrovský. Vestavěný nábytek se totiž instaluje do stěn, díky čemuž zabírá podstatnou část místa ve zdi a jen minimálně přesahuje do obytného prostoru. Samozřejmě hodně záleží na typu stěn, hlavně jejich tloušťce, ale obecně platí, že u standardních bytů v cihlových domech je možné umístit minimálně jeden takový kousek nábytku.

Šatník

Hodně lidí si myslí, že právě oni doma nemají vhodné stěny pro uložení toho druhu nábytku. S největší pravděpodobností hraničící s jistotou se mýlí, ale i kdyby ne, dřív, než se začne vůbec cokoliv vyrábět, musí proběhnout měření a zkouška pevností zdí. Jak již bylo řečeno, stěny nejsou vyhovující pouze v naprostém minimu případů, takže vaše obavy nejsou na místě. Výrobci nábytku si dokonce dokáží poradit i se zdmi, které mají oválný či jinak atypický tvar.

Related Post