Odpočinek formou tvorby

Nezařazené

Doba je příliš rychlá i na naše poměry, i když jsme v ní patřičně zaběhlí a zvykáme si, že všechno se už dnes dělá převážně pod tlakem a ve stresu, který si mimo jiné způsobujeme sami. Je opravdu těžké v sobě někdy najít už jenom myšlenku na to, abychom se na chvíli zastavili a odpočinuli si. Na to má právo každý z nás a kdo na ten pocit už zapomněl, je načase vyzkoušet několik činností, které vám můžou vytoužený relax přinést.
puzzle detail

Tvořit od A do Z

Zvolit si tvůrčí činnost, která by vás bavila a navíc by byla relaxační je někdy opravdový oříšek. Ovšem, tvořit ještě neznamená jenom dřít a pracovat, ale spojit příjemné s užitečným. Je tolik možností, že je čistě jenom na vašem uvážení, jakou cestou se vydáte. My vám přinášíme několik triků, jak pro ženy, tak pro muže.
model letadélka

Ženám, něco snaživého

Zpestřit si svůj život a také domov můžete i tak, že si do něho něco vyrobíte. Zkuste vyšívání, které vám přinese chvilky pohody a klidu. Báječně můžete pak vše využít do svého domova, který zútulníte a dodáte mu kousek sebe. Ženy jsou odjakživa pilné jako včelky, proto je skvělým nápadem začít modelovat z keramiky. Je to praktické a uvolňující řešení, které vás dostane do stádia vyrovnanosti a užívání si daných chvil. O nic nejde, takže vaše výsledky nemusí být zrovna výstavné, dělejte to pro sebe a vaše potěšení.
dekorativní výšivka

Mužům, něco stavebního

I muži mají chvíle, kdy se potřebují zaměstnat něčím, co jich přivede do dokonalé pohody. Jedinečným způsobem, jak se o to přičinit můžete tak, že začnete slepovat modely letadel, nebo aut. Jelikož je vám to blízké a z velké části víte, co přesně stavíte, půjde vám táto práce od ruky. Ještě nápaditějším je vytáhnout nářadí a udělat něco potřebného, nebo jenom zvláštního doma, ať už to bude police, nebo koupelnová skřínka.

Společně hrou

Odpočinout si společně a přitom něco tvořit můžete i tak, že budete společně skládat puzzle. A nejlépe takové, které mají přes 2000 dílů. Rozhodně vás to chytne na dlouhou dobu a nebudete chtít přestat. A přitom budete pořád odpočívat.

Related Post