Skvělý mobil

Mobil

Mobilní telefony jsou v poslední době velice rozšířené a hlavně oblíbené. Opravdu v dnešní době neznám žádného mladého člověka, který by neměl mobilní telefon. Protože podle mého názoru je mobilní telefon v dnešní době už tak důležitý a taky populární, že by se asi dnešní generace bez mobilního telefonu vůbec neobešla. Vždyť si vemte různé příklady, tak si třeba lidé volají kvůli tomu, a aby si popřáli třeba hodně zdraví nebo štěstí a nebo si domluvili nějakou důležitou schůzku.

Mobil je dnes už denní chleba.

Já sama jsem vždycky byla pro, aby taky malé děti měly u sebe mobilní telefon. Já jsem totiž velice starostlivá máma a žena, takže bych chtěla vědět, kde se nejvíce moje dítě nachází. Samozřejmě, ale je zase nejsem žádný slídil pavouk. Mému dítěti je sedm let a taky je logické, že mu taky budu častěji volat. Třeba když o svého otce doma, tak mu zavolám jednou za den, ale když je dítě třeba někde venku, tak mu volám i třikrát denně, protože chci, aby moje dítě taky bylo samostatné, tak ho taky stále neobtěžují. Proto podle mého názoru je opravdu výhodné a taky vhodné, aby i malé dítě mělo mobilní telefon.

Moc ráda s mobilem fotím.

Vždyť je to moderní doba, tak proč by dítě nemohl mít mobil? Podle mého názoru se tak děti alespoň naučí taky samostatnosti a taky tomu, že bude odpovídat nejenom za sebe ale taky tam mobilní telefon. Takže si myslím, že i malé dítě by si zasloužilo mít mobilní telefon. A tedy ne nějaký dokonalý anebo precizní, ale stačí obyčejný mobilní telefon. Kde na mobilu si udělá pár fotek nebo aby si taky zahrálo nějakou hru. A co vy a mobil? Kdy jste měli váš první mobilní telefon? A co si myslíte o tom, že i malé děti by měli mít mobilní telefon? Já jsem taková, že jdu s dobou moc ráda, takže si jistě dokážete představit, že jsme ráda, když si mohu dopřát nějakou novinku, která zrovna frčí a je in.

Related Post