Zelená superpotravina jménem Chlorella

Zboží

Tato jednobuněčná sladkovodní řasa je stará více než miliardu let a obsahuje jen to nejlepší. Díky porušení její buněčné stěny máme možnost dostat se ke všem vitamínům a minerálům, které se ukrývají uvnitř. Máte-li zájem o tuto zásobárnu zdraví, pak zvolte výborný Chlorella prášek, jež vám každý den dodá živiny a potřebnou životní sílu a energii.

A co tedy Chlorella obsahuje? Mimo výše zmíněné vitamíny a minerály zde naleznete také enzymy a vysoké množství chlorofylu. Pravidelnou konzumací tedy vyčistíte své tělo od všech toxinů a nežádoucích látek.

algae-bloom-4402812_1280

Právě díky tomu, že se tato skvělá řasa namele na jemný prášek můžete každý den získat pevné zdraví. Možností na úpravu je celá řada. Kromě snadného rozmíchání ve vodě můžete prášek přidat také do koktejlů, džusů či dalších pokrmů. Pokaždé si tak můžete dopřát jedinečnou chuť.

Mimo to, že doplníte potřebné prvky navíc podpoříte správnou činnost střev a celkového trávení. Dále podpoříte svou imunitu a získáte potřebnou vitalitu a energii. Jelikož tato řasa obsahuje vysoké množství železa, podporuje také krvetvorbu. Proto se její konzumace doporučuje také chudokrevným a lidem s anémií. Skvělý účinek má také na vaše játra a celkovou detoxikaci těla.

pexels-photo-269245

A kde tento zázrak pořídíte? Pod odkazem v úvodu článku naleznete internetový obchod, který se zabývá prodeje bio a přírodních produktů. Kromě zmíněné Chlorelly zde naleznete spoustu dalších unikátních výrobků pro vaše zdraví a duševní pohodu. Každým nákupem navíc podporujete výsadbu stromů po celé republice. Jako dárek dále získáte semínka stromků, která si můžete sami zasadit a podpořit tak naši přírodu. Váš nákup navíc nemusí skončit u této sladkovodní řasy! Pořídit si zde můžete také další zdravé dobrůtky.

Udělejte něco pro své zdraví a životní prostředí a nakupte právě na tomto e-shopu. Vaše tělo vám jistě poděkuje.

Related Post