Bez hranic

Www

Těch několik dní pohody, které tyto svátky nabízejí, je určitě nejenom balzám na duši. Ale je to i možnost odpočinku na horách, kde čistý vzduch a sport prospěje též našemu tělu. A navíc se tam dokážeme i opálit.
Dříve, v době socialismu, jsme za příbuznými cestovali mnohem více vlakem, a co se týká posílání balíčků s dárky, tak pro nás obyčejné smrtelníky tu byla POŠTA. Mladá generace si to samozřejmě nedokáže představit, jak to dříve bylo. Ani snad nevědí, že se mnohem více posílaly dopisy, pohlednice s přáním a co se týká dárků, na poštu si lidé museli balík odnést sami. A zákonitě se počítalo i s delší dobou dodání. Internet tenkrát nebyl, takže spojení s blízkými bylo buď přes telefon, nebo vycestovat.
logistika, třídění zásilek
Internet si v této době určitě dokážeme ocenit. Nejenom že můžeme komunikovat (telefonovat), tak zároveň se přitom i vidět. Díky informačním komunikativním technologiím, máme možnost si z domova vybrat takovou dopravní společnost, která nám nabídne velmi rychlou a spolehlivou službu, kterou potřebujeme. Mnoho vzniklých společností, které se zaobírají přepravou zásilek, se postupně rozvíjejí a snaží se svým zákazníkům rok co rok nabídnout ty nejlepší služby.
Díky možnostem, které nabízejí stále nové technologie, si společnost Zaslat s.r.o. vytvořila online službu Zaslat cz, která je určena pro přepravu jakýchkoliv zásilek. Jak pro soukromé, tak fyzické osoby. Posílat je můžete téměřkamkoliv v EU. (Jen do Ruska a na Ukrajinu využívá tato společnost dopravce UPS). Zaslat.cz vám při objednávce nabídne hned možnost vybrat si přepravce, u kterého hned uvidíte cenu přepravy.
Ten, kdo jejich službu přes internet využil alespoň jednou, tak ví, že je nejenom spolehlivá, bez starostí, ale jako jedna z mála je i nejlevnější.
Stačí si na jejich webových stránkách pouze vyplnit jejich formulář a odeslat ho. Buďto si tuto službu zaplatíte ihned platební kartou nebo klasickým převodem na účet. Platba na jejich webových stránkách probíhá bezpečně v platebním systému 3D Secure. Máte samozřejmě možnost posílat balíky i na dobírku. Každá zásilka je už v ceně pojištěná v dostatečné výšce, ale můžete si připlatit i další připojištění.
Vánoční doprava zásilek
Pokud využijete tuto službu, kterou máte možnost si objednat i ve večerních hodinách, tak jeden z jejich smluvních dopravců (konkrétně DPD), si u vás balík vyzvedne hned druhý den.

Related Post