Podnikatelský úvěr

Www

Jak je to s podnikatelským úvěrem? Jsou stejné podmínky u každého podnikatelského úvěru pro všechny podnikatele nebo to má své výjimky? Jistě znáte pořekadlo, že vždy platí nějaká výjimka. Často se také říká že: „Výjimka potvrzuje pravidlo.“ Jak je to ale doopravdy v sekci podnikatelských úvěrů? Nejprve si řekneme, že podnikatelské úvěry, například pod názvem americká hypotéka bez dokládání příjmů, si mohou sjednat pouze podnikatelé, firmy a OSVČ. Jestliže máte založené podnikání a provozujete jej, pak můžete žádat o úvěr. Podnikatelské úvěry mají také daleko mírnější pravidla, než je tomu například v obdobné verzi pro běžné občany, které se nazývají spotřebitelské úvěry. Ty jsou daleko přísnější a mají přísnější podmínky i jiné úrokové sazby.
kalkulačka, papír a peníze.jpg

Vlastnosti hypotéky

v Jelikož mohou být podmínky k získání úvěru mírnější, pak nevadí nízké daňové přiznání, nevadí ani to, když jej nemůžete prokázat, nebo když nemůžete prokázat své příjmy.
v Nenahlíží se ani do registru dlužníků. Takže pokud máte záznam, vůbec to není překážkou k získání úvěru.
bankovka a mince u peněženky.jpg

Úroková sazba – další z témat, o které se jistě budete zajímat hned na začátku.
v Pro všechny klienty běžně platí úroková sazba od 6,9 % p.a. takže pokud máte velký záznam v registru dlužníků, pak dosáhnete na tuto skvělou úrokovou sazbu.
v V případě, že jste doposud byli svědomití a poctiví a žádnou překážku nemáte, čili nejste zapsáni v registru dlužníků, nebo máte pouze maličkost, můžeme k tomu přihlédnou a poskytneme vám úrokovou sazbu již od 3 % p.a.
o Máte záznam v registru dlužníků, a přesto chcete získat lepší úrokovou sazbu? Ptáte se, jestli je to možné? Ano je to možné. Možná jste už slyšeli o tom, že pokud vy sami máte záznam, pak s vámi do smlouvy může vstoupit ještě jiná osoba, která záznam nemá a díky tomu dosáhnete na vytoužené 3 % p.a. což se rozhodně vyplatí. Celá situace se dá vyřešit tím, že s vámi do smlouvy vstoupí blízká osoba. Může to být tatínek, dcera, syn, sestra, sourozenec nebo kdokoliv jiný blízký a vše bude vyřešeno.

Related Post