Podnikatelský úvěr

Www

Jak je to s podnikatelským úvěrem? Jsou stejné podmínky u každého podnikatelského úvěru pro všechny podnikatele nebo to má své výjimky? Jistě znáte pořekadlo, že vždy platí nějaká výjimka. Často se také říká že: „Výjimka potvrzuje pravidlo.“ Jak je to ale doopravdy v sekci podnikatelských úvěrů? Nejprve si řekneme, že podnikatelské úvěry, například pod názvem americká hypotéka bez dokládání příjmů, si mohou sjednat pouze podnikatelé, firmy a OSVČ. Jestliže máte založené podnikání a provozujete jej, pak můžete žádat o úvěr. Podnikatelské úvěry mají také daleko mírnější pravidla, než je tomu například v obdobné verzi pro běžné občany, které se nazývají spotřebitelské úvěry. Ty jsou daleko přísnější a mají přísnější podmínky i jiné úrokové sazby.
kalkulačka, papír a peníze.jpg

Vlastnosti hypotéky

v  Jelikož mohou být podmínky k získání úvěru mírnější, pak nevadí nízké daňové přiznání, nevadí ani to, když jej nemůžete prokázat, nebo když nemůžete prokázat své příjmy.
Nenahlíží se ani do registru dlužníků. Takže pokud máte záznam, vůbec to není překážkou k získání úvěru.
bankovka a mince u peněženky.jpg
 
Úroková sazba – další z témat, o které se jistě budete zajímat hned na začátku.
v  Pro všechny klienty běžně platí úroková sazba od 6,9 % p.a. takže pokud máte velký záznam v registru dlužníků, pak dosáhnete na tuto skvělou úrokovou sazbu.
v  V případě, že jste doposud byli svědomití a poctiví a žádnou překážku nemáte, čili nejste zapsáni v registru dlužníků, nebo máte pouze maličkost, můžeme k tomu přihlédnou a poskytneme vám úrokovou sazbu již od 3 % p.a.
o   Máte záznam v registru dlužníků, a přesto chcete získat lepší úrokovou sazbu? Ptáte se, jestli je to možné? Ano je to možné. Možná jste už slyšeli o tom, že pokud vy sami máte záznam, pak s vámi do smlouvy může vstoupit ještě jiná osoba, která záznam nemá a díky tomu dosáhnete na vytoužené 3 % p.a. což se rozhodně vyplatí. Celá situace se dá vyřešit tím, že s vámi do smlouvy vstoupí blízká osoba. Může to být tatínek, dcera, syn, sestra, sourozenec nebo kdokoliv jiný blízký a vše bude vyřešeno.

3.3/5 - (3 votes)

Related Post