Svátek zamilovaných

Láska

Jsou věci, které někteří z nás mají a někteří naopak nemají v oblibě. Ano, hovoříme o svátku zamilovaných. Jsou lidé, kteří i přesto, že mají svou druhou polovičku, tento svátek nemají rádi. Proč? Protože kromě toho, že se nejedná původem o svátek český, jsou ještě lidé toho názoru, že druhé polovičce by se měla prokazovat láska nejen jednou ročně, ale po celý rok. Myslíte si, že díky jedné bonboniéře bude vše zase dobré? Je pravda, že čokoláda dokáže mnohé, ale zázraky nikoliv.

srdce z rukou

Obdarovávat byste svou drahou polovičku měli skutečně pořád a to klidně i něčím menším. Nikdo neříká, že je potřeba své přítelkyni dávat každý týden drahé květiny. Jistě by vaše drahá polovička ocenila, pokud byste jí jednou za čas přinesli z obchodu něco malého. Něco, co má ráda a za co vám bude vděčná. I takové maličkosti a to po celý rok, za to rozhodně stojí.

Zkuste se i vy nad něčím takovým zamyslet. Možná, že zjistíte, že něco takového není špatné a že je to něco, co byste mohli začít praktikovat i vy.

růže a kniha

Existují ale i tací, kteří svátek zamilovaných milují a kteří musí neustále vše, co dostali, fotit a všechny fotografie dávat na své sociální sítě, aby se pochlubili. Možná, že se budete divit, ale i něco takového může druhým tento svátek znechutit. Opravdu je potřeba se pochlubit tím, že člověk něco dostal? U některých věcí by se člověk měl zamyslet.

Jestli je něco, co je obecně doporučováno, pak je to to, aby člověk nedával na své sociální sítě naprosto vše. Nebylo by na škodu mít také nějaké soukromí.

Pokud patříte mezi ty, kteří mají neustále mobilní telefon v ruce, abyste mohli se všemi sdílet vše, co jste dostali, pak byste se měli sami nad sebou zamyslet. V životě vám unikne mnoho krásných okamžiků a to jen proto, že jste potřebovali něco umístit na vaši sociální síť.

Zamyslet by se nad sebou měl každý, protože jen tak může být život mnohem lepší, než je tomu teď.

Related Post